מוצרים

אינקובטור - Incubator

אינקוברטורים למעבדות | INCUBATORS

בנפחים של 37 ועד 567 ליטר. חברת ש.ל מורן מספקת מגוון של אינקובטורים למעבדות, אינקובטור שייקר לפלטות 96, אינקובטור לחום וקור, אינקובטור CO2 ומוצרים נוספים. אינקובטור לשליטה על תהליכים מעבדתיים לרבות טמפרטורה, לחות וחשיפה לאור, לתנאי גידול אופטימליים.

אמבט אולטרסוני - ופרוב - Ultrasonic bath & prob

אמבט אולטראסוני

בנפחים של 2 עד 20 ליטר ויותר עם ובלי חימום אמבט אולטרסוני לניקוי באמצעות גלי אולטרא סאונד בתדרים משתנים. מאפשר לנקות מגוון רכיבים לרבות חלקי פלסטיק, מתכת, זכוכית ועוד. נפוץ לניקויים של רכיבים שונים בתעשיות ומפעלים, ציוד רפואי לפרוצדורות ניתוחיות ועוד.

אמבטי חימום קירור - Circulation heating baths

אמבט חימום למעבדה ופיילוט

מגוון דגמים לאמבט מים למעבדות, הספקים ממאות וואטים ועד עשרות קילוואטים. להתייעצות בנושא אמבטיות מים למעבדות, אפיון והזמנה, ניתן ליצור קשר עם הנציגים הטכניים של חברת ש.ל מורן.

בוחשים - מנועים עיליים - Over head stirres

בוחש מגנטי - מנוע עילי

לנפחי בחישה של 15 עד 200 ליטר מים ניתן לקבל גם מוגני פיצוץ.

דסיקטור - Desiccator

מבחר דסיקטורים בנפחים של 6 - 300 ליטר, דגמים אפשריים: מילוי גז, ווקום, לחות

הומוגנייזרים - טחינה רטובה - Homegenizers wet milling

הומוגנייזר - Homegenizer

לנפחים החל מ- 0.5 מ"ל ועד 50 ליטר, לכלי אצווה (Batch), ונפח לא מוגבל למערכות רציפות (Inline), כלים לרמת המעבדה וה-פיילוט

ואקום מניפולד - שלנק - Vacuum manifold – Schlenk

שלנק - מניפולד

מערכת מניפולד, מוכרת לעתים גם בשם 'שלנק', מאפשרת את היתכנותם של תהליכים הנדרשים לביצוע תחת תנאי ואקום. מטרת הואקום היא לנטרל את נוכחותו של החמצן. בחברת ש.ל מורן נשמח לסייע לכם בבחירת מערכת המניפולד שתתאים לתהליך המעבדתי הרצוי. באפשרותכם להיוועץ עמנו בכל שאלה.  

וורטקס - VORTEX

מערבל מבחנות למעבדה

מכשור מעבדתי נפוץ לערבול וערבוב נוזלים ע"י רטט מהיר (ויברציה). מבחר דגמים לבחירה, עם ובלי מהירות משתנה ובנוסף מבחר אביזרים נלווים לבחירה צוות ש.ל מורן ישמח לסייע ולאפיין יחד אתכם את צורככם המדויק. לבירורים נוספים וקבלת מידע, השאירו לנו פנייה באתר או התקשרו: 054-2500587 (שמואל ונדל)

ויסקומטר - Viscometer

4 דגמים מ-6 מיליון ועד 320 מיליון mPas בשיטת ברוקפילד (Brookfield), כל הדגמים מסופקים עם רגש טמפרטורה וסט ספינדלים מותאם לתחום העבודה שלהם, ניתן לקבל מתאמים לעבודה בנפחים קטנים של עד 2.1 מ"ל, וצמיגות של החל מ- 1 מילי פסקל (=1 cP)

כימיקלים מיוחדים - Special chemicals

חומרים כימיים למעבדות

הזמנת חומרים למעבדות.

כרומטוגרפיה גז - GC - Gas chromatography

מערכות גז כרומטוגרף עם מגוון גלאים וציוד נלווה

מוצרים מיוחדים

תכנון וייצור על פי דרישה ובהתאם למפרט: זכוכית, טפלון ומתכות

מטחנות יבשות - Dry milling

מטחנה למעבדה ולפיילוט

מגוון שיטות: סכינים, פטישים, כדורים, גלילים ועוד

מיוחדים ומבצעים

כל המבצעים הם במחירים מיוחדים ממחירון 2021, המבצעים בתוקף עד גמר המלאי      או עד להודעה אחרת

מרעד נפות - Sieve shaker

למעבדה ופיילוט, ניתן לקבל גם מוגני פיצוץ

משאבות ואקום דיאפרגמה - Vacuum pumps diaphrgm

משאבות דיאפרגמה

משאבת דיאפרגמה יבשות לעבודה עם כימיקלים, ספיקות של החל מ- 9  ועד 260 ליטר לדקה, אפשרות להוסיף בקר לקביעת גובה ואקום נדרש. מכשור מעבדתי מתקדם לסילוק חמצן וגזים אחרים מחומרים רגישים, כלי עזר לסינון, חיבור לתנורי ווקום ואוופורטורים על מנת להקטין טמפרטורת הרתיחה של נוזלים. מכשיר מעבדתי נפוץ ביותר המגיע במספר גדול של דגמים. לחברתנו ניסיון באפיון ראשוני לצורכי הלקוח, אספקה, התקנה ושירות טכני שוטף. לייעוץ נוסף אודות משאבה יבשה/ משאבות דיאפרגמה שוחחו עמנו: 054-2500587 (שמואל ונדל).

משאבות ואקום שמן - Vacuum pumps oil

משאבת ואקום שמן

הנעת רצועה והנעה ישירה 22-480 ל/דקה, משאבות שבשבת 630-1,000 ל/דקה כלי מעבדתי נפוץ להורדת לחץ אוויר לצורך הפחתת נקודת הרתיחה, ולהרחקת גזים שונים, חמצן ואדים מחומרים בעלי רגישות. לחברת ש.ל מורן בע"מ ניסיון רב שנים באפיון צורכי הלקוח/ה, אספקה ומתן תמיכה טכנית שוטפת. לייעוץ ראשוני בנושא משאבות ואקום התקשרו: 054-2500587 (שמואל).

פיפטור - Pipeete - IKA

פיפטורים למעבדה

פיפטות ארגונומיות קלות משקל עם ידיות מתחלפות, ניתנות לעבור אוטוקלאב. נפח קבוע או נפח משתנה. לנטילת נפחי נוזלים ושינוע בכמות מדויקת והדירה. פיפטור המאפשר להעביר החל מ-0.1 מיקרוליטר ועד ל-10 מ"ל, סה"כ 8 דגמים. להזמנת פיפטות, טיפים לפיפטורים ומידע נוסף, ניתן ליצור קשר עם הצוות של ש.ל מורן.

פלטות חימום ובחישה - Heating & stirring plates

פלטות חימום למעבדה ובחישה

מגוון גדול פלטות בחישה עם או בלי חימום, ניתן לקבל פלטות עם אחריות ל-10 שנים

פלטות חימום ובחישה - מולטי - Multi heating stirring plates

מולטי פלטות - Multi plates

5-15 מקומות ל-400 מ"ל בחישה ו-בחישה וחימום, 2-9 מקומות עד 8 ליטר ספינר

צ'ילרים - Chillers

צ'ילרים למעבדה

מגוון צ'ילרים למעבדה ולתעשייה, ציוד סטנדרטי וציוד מותאם לדרישה. צ'ילר הינו כלי המאפשר את הזרמתם של נוזלים לרבות מים, תערובת מים אטנין גליקול, שמן סיליקון ואטנול. נועד לקירור הנוזל אל תוך אפליקציה חיצונית דוגמת מעבים, ריאקטורים וכל מטרה אחרת המצריכה קירור. צ'ילרים ניתן לקבל בטווחי טמפרטורה של 15-20 מעלות ועד למינוס 100 מעלות, ובטווח הספקים גבוה של מאות וואטים ועד לעשרות קילו-וואטים. למידע נוסף אודות צ'ילרים ומערכות קירור מים ניתן ליצור קשר עם הצוות הטכני של ש.ל מורן.

ציוד זכוכית

כלים מזכוכית ומעבים מזכוכית למעבדות

כלי זכוכית למעבדה. הזמנת ציוד מעבדה מזכוכית בזמני אספקה מהירים. בכל שאלה בנושא כלים למעבדה, אפיון והזמנה, ניתן ליצור קשר טלפוני עם הצוות הטכני של ש.ל מורן.

ציוד פיילוט - לפארמה - Pharma – pilot equipment

מגוון ציוד מבוסס על יחידת הנעה אחת, ערבול מוצקים, הקטנת גודל חלקיקים, המגון ולישה

צנטריפוגות - Centrifuges

קטלוג צנטריפוגות למעבדה

צנטריפוגות למגוון תהליכים מעבדתיים. צנטריפוגה מעבדתית ובעברית נקראת: סרכזת. מיועדת בעבור ביצוע פעולת הפרדה בין חומרים. בחברת ש.ל מורן נשמח לייעץ ולסייע בבחירת הצנטריפוגה שתתאים למעבדתכם, והצוות המקצועי שלנו מתמחה באפיון תהליכים מעבדתיים בהתאמה אישית מלאה.

ריאקטור מעבדתי משחות וקרמים - Lab reactor cream & ointment

ריאקטורים בנפח של 1 ו-2 ליטרים 3 דגמים עם אפשרות לעבודה בואקום והוספת: צ'ילר, הומוגנייזר ועוד אביזרים בהתאם לדגם

ריאקטורים זכוכית ו-מתכת - Reactors glass & s”s

מבחר ריאקטורים למעבדה ולפיילוט מנפח של 50 מ"ל ועד לנפח של 200 ליטר

שייקרים - Shakers

שייקר למעבדה - LABORATORY SHAKER

תנור למעבדה - תנור ייבוש, ווקום - Ovens dry & vacuum

תנור ואקום וייבוש למעבדה

תנורי ווקום וייבוש מעבדתי ותעשייתי. ניתן לקבל מידע נוסף אודות תנורי ייבוש באתר היצרן וכן מפרטים טכניים להורדה. בש.ל מורן תוכלו להתייעץ עם צוות מומחה בעבור תנור למעבדה המותאם באופן אישי. אספקת תנורים למעבדה מתבצעת בכל רחבי הארץ, החל מאפיון, דרך הרכבה ועד לתמיכה טכנית שוטפת.

תנורי שריפה - Muffle Furnace

קטלוג תנור שריפה

מבחר גדול תנורים/אפליקציות עד 3,000 מעלות למעבדה ולתעשיה. בכל שאלה והתייעצות בנושא תנורי שריפה למעבדה, ניתן להתייעץ עם הצוות המקצועי של חברת ש.ל מורן. אפשרות להתאמה אישית בהתאם לדרישות הלקוח/ה.